Dlaczego warto nam zaufać?

Po co mi pakiet medyczny?

Jeżeli chociaż raz w życiu korzystałeś/aś z Państwowej Służby Zdrowia, zdajesz sobie sprawę z tego, jak czasochłonne są takie wizyty. Do fachowca w swojej dziedzinie czeka się kilka tygodni, a na zwykłą wizytę w przychodni trzeba poświęcić cały poranek. Dzieje się tak głównie ze względu na chaos panujący w Państwowych placówkach oraz mentalność ludzi tam pracujących. Naprzeciw oczekiwaniom sprawniej działającej opieki medycznej wyszła firma LUX MED, która dzięki tysiącom placówek w całym kraju (aż 6 w Białymstoku) - a ich liczba ciągle rośnie, wprowadza nowy standard obsługi klienta/pacjenta.

Odpowiadając na pytanie - dla wygody, bezpieczeństwa i oszczędności czasu.

Przecież nie ominę kolejek i czasu oczekiwania...

Otóż nic bardziej mylnego. Czas oczekiwania na wizytę do lekarza specjalisty nie przekracza 48godzin, a w nagłych wypadkach kilku. Są to normalne placówki medyczne, o wyższym standardzie i większej dbałości o pacjenta. Dużo lepiej gospodarowane środki, duża informatyzacja (przyspieszająca proces leczenia), wpływają na większą efektywność samego leczenia. Przecież nie raz korzystając z usług lekarza podczas wizyty prywatnej poziom świadczonej usługi był o wiele bardziej zadawalający niż w przypadku wizyty Państwowej. Z tą różnicą, że z wykupionym abonamentem medycznym, opłata za taką usługę odbywa się raz w miesiącu i jest jednorazowa, a cennik rozpoczyna się od 37zł.

Co mogę zyskać?

Oferta w skrócie

Jak długo muszę płacić?

Okres ubezpieczenia i podpisanej umowy wynosi 1 rok. Opłata przez Ubezpieczonego uiszczana jest co miesiąc, aby abonament był ważny - do 15 dnia miesiąca pieniądze powinny być zaksięgowane na koncie grupy LUX MED. W momencie kiedy Ubezpieczony nie wpłaci określonej kwoty na konto Ubezpieczyciela, abonament medyczny przestaje działać.

Jak wykupić abonament?

Wystarczy skontaktować się z agentem, używając formularza kontaktowego na naszej stronie, dzwoniąc bezpośrednio na numer 514 862 842 lub odwiedzając Naszą Agencję na ul. I Armii Wojska Polskiego 8, lok.9 w Białymstoku. Ceny podane na naszej stronie są niezwykle atrakcyjne, dzięki współpracy z grupą Arrant sp. z o.o., mogą Państwo kupić korzystny pakiet medyczny już dziś!

Co zyskujesz korzystając z naszych usług?

Doświadczenie i profesjonalną obsługę naszych agentów.

Możesz mieć pewność, że zajmą się Tobą profesjonaliści a jakość świadczonych usług oraz doradztwo będą na najwyższym poziomie.

Składki na medal!

Wysokości składek są naprawdę korzystne. Jakość świadczonych usług medycznych oraz ich profesjonalizm za tak atrakcyjną cenę to rzadkość.

Dostępność placówek w całej Polsce.

Ubezpieczając się w grupie LUX MED, masz możliwość korzystania z tysięcy placówek w całej Polsce, a ich liczba ciągle rośnie. Wystarczy dowód osobisty, a wizyta w dowolnym mieście, nie tylko Białymstoku to kwestia kilku chwil.

Przejrzystość i przystępność.

Z Ubezpieczenia może skorzystać każdy. Nie jest przeprowadzana ankieta medyczna. Wykupujesz opiekę na jasnych i przejrzystych warunkach. W każdej chwili, bez konsekwencji możesz się wycofać.

Copyright © 2015 Twój Abonament Medyczny. Wykonał Marcin Nowicki